*Depolama fiyatları bölge ve şehirlere göre farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Depolama Çeşitleri AYLIK DEPOLAMA FİYATLARI
 MİNİ DEPOLAMA 1+1 (bir oda bir salon eşya depolama) 200 TL + KDV (AYLIK)
  MIDI DEPOLAMA 2+1 (iki oda bir salon eşya depolama ) 300 TL + KDV (AYLIK)
  MAKSİ DEPOLAMA 3+1 (üç oda bir salon eşya depolama ) 400 TL + KDV (AYLIK)
  MEGA DEPOLAMA (4+1) 500 TL + KDV (AYLIK)

Eşya depolama fiyatları eşyanızın kaplayacağı alana göre değişiklik göstermektedir. Parça ya da kombine ev ve iş yeri malzemeleriniz uygun fiyatlarla depolanmaktadır.Ancak bilinmelidir ki eşyanın durumu, kaplayacağı alan gibi bazı ölçekler bu fiyatı değiştire bilir. Bunun net yolu Ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanmanızdır. Ekspertiz elemanımızın tarafınıza sunacağı fiyatlar nettir.Ayrıca Kredi kartına taksit ve ekonomik ödeme seçenekleri ile sizlere hizmet veriyoruz.

Ev depolama fiyatları mevsimsel özelliklere göre değişiklik göstermez.Eğer eşyalarınız özel kriterlere sahip ise ve depolama da kişiye özel depolardan faydalanmak isterseniz ancak bu şekilde fiyatlandırma değişecektir.Kiralık depolarımız nem ve rutubetten koruyucu özelliklere sahiptir.Ayrıca güvenli depolama istiyorsanız 7/24 güvenlik kameralarımız ile sigortalı depolama hizmeti vermekteyiz.Eşyalarınız depolanmadan önce paketleme hizmeti de almak isterseniz alanında tecrübeli ve dinamik kadromuzla bu hizmeti de sizler için sağlayabiliriz.
İster eğitim için yurt dışına çıkın isterseniz görevlendirme gereği ülke içinde başka bir bölgeye kısa süreliğine gidin.Eşyalarınızı bizlere emanet edebilirsiniz.İstanbul genelinde en iyi eşya depolama firmalarından biriyiz.İstanbul ve ilçelerinde 30 dan fazla depo ile eşyalarınız emin ellerde olacak.
Sizler yurt dışında iken istediğiniz an bizlerden eşyalarınızın durumları hakkında bilgi alabilirsiniz.Size özel depolarımız ve ekonomik fiyatlarımız ile en uygun çözümleri sunmaya devam ediyoruz.
Polis, asker ya da öğretmenlerimizin kısa süreli Doğu görevleri zamanında da bizlere eşyalarını emanet edebilirler.Polis, asker ve öğretmenlerimiz için en uygun fiyatlar da ve mevsimlik indirimlerde sürekli olarak en iyi fiyatı sunmaktayız.