Türkiye’in her yerinde profesyonel evden eve nakliyat ve depolama hizmetleri sunan Timuroğlu nakliyat firması, ofis taşımacılığı hizmetlerinde de aynı hizmetleri boy göstermektedir. Eşya depolama alanında evrak dışında mobilya vb malzemelerin depolama işlemlerini gerçekleştiren şirketimiz, profesyonel yapısı ile artık sadece İstanbul değil, diğer tüm illerimizde de aynı hizmet sergilemektedir.

İstanbul’un en kaliteli evden eve nakliyat ve ofis taşıma şirketi olan firmamız kurumsal şirketlere özel depolama alanları sunmaktadır. Firmamız ofis eşyası depolama hizmetlerini günlük, haftalık aylık yada yıllık olarak yapmaktadır. Yeter ki siz isteyin firmamız depolama alanındaki tüm imkanlarını sizler için seferber edebilir.

Ofis eşyası depolama işlemlerinden firmamız her zaman ki gibi özen ve itina ile depolamasını sağlamaktadır. Başarılı iş dünyasının en iyi lojistik şirketlerinden biri olan şirketimiz ofis eşyalarını hem anadolu  hem de avrupa yakasında depolamaktadır. Depolama süreleri boyunca firmamız her zaman yapmış olduğu taşıma sözleşmenin dışında depoda duran eşyalarının değeri kadar kişiye veya kuruma özel sigortalama hizmetleri de sağlamaktadır. Firmamız depolama alanında o kadar başarılı bir nakliyat şirketidir. ki bu güne kadar herhangi bir şikayet almamıştır. Sizde firmamız ile çalışmak isterseniz bir telefon kadar sizlere yakınız!