Şişli Eşya Depolama

Şişli Eşya Depolama

Şişli eşya depolama hizmeti sunan ülkemizde bu hizmeti uzun bir süredir ve oldukça profesyonel bir şekilde uygulamaktadır. Bu anlamda Şişli ve çevresinde son yıllarda bu hizmete olan talep oldukça artmış olup sunduğumuz nitelikli depolama hizmeti ile bölgedeki en popüler firmalara arasında ilk sıralarda yer almaktayız.  Firmamız bünyesinde geniş nakliyat araç filosu ve modern ve geniş alana sahip depolarımız yer almaktadır. Firmamız eşya depolama hizmetinin özel bir hizmet olduğunun bu sebeple oldukça özen gösterilmesi gereken bir hizmet olduğunun sonuna kadar farkındadır.

Firmamız hem kalite hem de zihniyet anlamında en üst seviyede eşya depolama hizmeti sunmaktadır Firmamız depolanan eşyaların güvenliğini sağlamak amacıyla ger türlü güvenli hizmetini profesyonelce sağlamaktadır. Eşya depolama hizmeti kısmı süreli bir hizmettir. Özellikle evlerinde fazla eşyası bulunan kişiler ya da belirli bir süre başka yerde olacak kişiler eşyaların güvenliğini sağlamak için profesyonelce hazırlanmış ve her türlü donanıma sahip depolarda belirli bir süre belirli bir ücret karşılığında saklanmasını ifade etmektedir.

Teknolojik Eşya Depolama Hizmetleri

Firmamızın tarafından sunulan şişli eşya depolama hizmeti dünya standartlarında bir hizmettir. Firmamızın bünyesinde yer alan tüm depo bölümleri, fiziki durumu, teknolojik özellikleri, sürekli güvenlik hizmetleri ülkemizin en teknolojik eşya depolama hizmetlerini sunmaktadır. Ayrıca ülkemizdeki fiyat politikamız aynı kalite ve teknolojik özellikler göz önüne alındığında oldukça uygun seviyelerde kalmaktadır.

Firmamız ile iletişim kuran insanlar aradıkları tüm depo büyüklükleri ve depo özelliklerini rahatlıkla firmamız bünyesinde bulabilmektedirler. Ülkemizdeki şartlar ve eşya çeşitliliği göz önüne alındığında firmamız tarafından çok çeşitli depo çeşitliliğine sahip durumdadır. Eşya depolarımızda güvenliği alanında uzman ve profesyonel özel güvenlik firmaları teknolojik güvenlik sistemleri ve HD görüntü sağlayan kamera sistemleri ile sağlamaktadır.

Ayrıca depolarımızda oldukça kaliteli bir şekilde tasarlanmış ve tüm depolar için yüksek kalitede hava dolaşımı sağlayan havalandırma sistemleri bulunmaktadır. Firmamız ev ve iş yerlerinden alınacak eşyalarda darbeyi emen ambalajlama sistemleri kullanmaktadır. Şişli eşya depolama hizmeti sunan firmamız depolarımızda eşyalarınız en üst seviyede korumaktadır.

Sponsor Bağlantılar : istanbul evden eve nakliyat | Ofis Taşıma| şehirlerarası evden eve nakliyat

3 Comments

 • Hakan Kabak

  Timuroğlu firması ile nakliyat + eşya depolama hizmeti anlaşması yaptık. Nakliyat konusunda çok titiz çalıştıklarını belirtmek isterim. Benim dikkatimi çeken noktalar : 1) Zamanından önce buluşma yerine gelmiş olmaları. 2) Pratik ve hızlı çalışıyor olmaları. 3) Çalışanların saygılı kişiler olmaları. 4) http://www.esya-depolama.biz.tr da yaptığımız anlaşmaya mütabık davranmaları, ilgili yere sözleşmeyle birlikte gelmiş olmaları. Ben genel olarak aldığım hizmetten memnun kaldım.

 • Merve Taşdemir

  Eşya Depolama Konusunda Endişeliydim Taki Timuroğlu Eşya Depolama Tanışana Kadar Eşyalarımı Depolama Uygun Bir Şekilde Paketlediler Daha Sonra Depolarında Bana ozel Depoda Depolamdılar 7 Ay Sonra Benım Eşyalarımı Yeni Evime Getirdiler Sanki Bugun Gibi Paketlemişdir Hiç Bir Eşyama Zarar Gelmeden Yeni Evime Kurdular Teşekürler Bekir Bey Ve Ekibine

 • Hilal Aktaş

  Hem taşınma hem depolama hizmeti aldım. Hızlı ve özenli iş yapıyorlar. Planlanmamış ihtiyaçlar olduğunda bile oldukça yardımcılar. Tavsiye ederim.

 • Write a Comment

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir